Prodejna

Prodejna

KONTAKT

Tel / fax: 387 983 559 , mobil. 724 670 947
E-mail : prazska@naradicb.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Po – Pá 7:00 – 18:00
So 8:00 - 12:00

POPIS PRODEJNY

Na prodejní ploše téměř 500 m2 nabízíme především velkou nabídku elektrických strojů v profi kvalitě , pily elektrické i ruční, hoblovky , pásové brusky i stolní , vysavače , svářečky, vrtačky stolní i sloupové, kompresory, soustruhy, dále pak brusné a řezné kotouče, sekáče strojní i ruční, dláta, vrtáky do dřeva, kovu i betonu, očkové i ráčnové klíče a stovky dalších druhů zboží.

Naše prodejna Nářadí CB se stala v Českých Budějovicích specializovaným odborným obchodem s vynikajícimi výrobky STIHL a VIKING. Další specializací naší prodejny jsou výroky značky FESTOOL. Pochopitelně u obou včetně servisu a to i starších typů.

Na poptávku a konkrétní cenové požadavky jsme vám schopni předložit obratem optimalizovanou nabídku. Na zboží, které nevedeme skladem, předložíme cenovou nabídku do 24 hodin, s přesně stanoveným termínem dodání. Sklady naší prodejny zahrnují desítky tisíc položek.

V prodejně Nářadí CB nemusíte prodavače hledat. Vždy je tu někdo připraven vám ochotně poradit a obsloužit vás k vaší maximální spokojenosti.

Napište nám!

Označené* položky jsou povinné.